Доставка по Києву Безкоштовна

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 9
info@альянс.com.ua
пн-пт: 9:00-18:00

Короб пластиковий 40х25х2000 (кабель-канал) 65671

Код товара: 000489
Артикул: 65671
Купити
ціна 11,68 грн. 11,68
Кількість  

Опис для Короб пластиковий 40х25х2000 (кабель-канал)

Короб пластиковий (кабель-канал, монтажний короб, електротехнічний короб) виконаний з полівінілхлориду (ПВХ) який не підтримує горіння. Конструкція короба з такого матеріалу крім механічного захисту забезпечує і додаткову ізоляцію.

Поширеність організації електропроводки за допомогою кабель-каналів пояснюється тим, що такий монтаж дозволяє створювати електричні мережі, зберігаючи такі гідності зовнішньої електропроводки, як мобільність, гнучкість інсталяції, дешевизна монтажу і зміни конфігурації, і додаючи до них підвищену електропожаробезопасность і естетичний зовнішній вигляд.

Кабель-канали складаються з основи і кришки. Спочатку підставу закріплюється на поверхні (приклеюється в разі міні-каналу або кріпиться на гвинтах / заклепках / спеціальних кріпильних елементах), потім в нього вкладається кабель (або провід), а потім вся конструкція кабель-каналу закривається кришкою. Завдяки відповідному профілізації кришки і підстави кабель-каналу, вони просто і надійно фіксуються між собою без використання додаткових кріпильних елементів.