Доставка по Києву Безкоштовна

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 9
info@альянс.com.ua
пн-пт: 9:00-18:00

Світильник растровий вбудований 4х18 W (4 * 18)

Код товара: 000792
Купити
276 грн. ціна 138 грн. 138
Кількість  

Опис для Світильник растровий вбудований 4х18 W (4 * 18)

Люмінесцентні растрові світильники

є одним з найбільш економічних джерел світла. Ставлення світлового потоку до споживання електроенергії в десятки разів краще, ніж у ламп розжарювання, а термін служби лампи перевищує термін служби лампи розжарювання в 8-12 разів.

Характерні особливості люмінесцентних растрових світильників:

  • економічність;
  • тривалий термін служби;
  • легкість монтажу;
  • простота заміни ламп;
  • високий індекс світлопередачі.

Світильники вбудовуються ЛВО із дзеркальною гратами призначені для загального освітлення будівель і приміщень. Монтуються в касетні підвісні стелі з модулем або підшивання стелі з гіпсокартону. Комплектуються дзеркальної екранує гратами, яка забезпечує рівномірне освітлення з високою ефективністю. Апаратура пускорегулююча електронна - електромагнітний дросель з стартерами або ЕПРА.

Світильники накладні ЛПО із дзеркальною гратами призначені для загального освітлення будівель і приміщень. Монтуються на стелі з будь-якого будівельного матеріалу. Комплектуються дзеркальної екранує гратами, яка забезпечує рівномірне освітлення з високою ефективністю. Апаратура пускорегулююча електронна - електромагнітний дросель з стартерами або ЕПРА.

В наявності і під замовлення на нашому складі завжди є вбудовані (ЛВО) і накладні (ЛПО) растрові люмінесцентні світильники з дзеркальними і опаловими розсіювачами потужністю 2х18 Вт 2х36 Вт 4х18 Вт

Похожі товари